- UŽIJ SI S NÁMI -


Zažij společně s námi super LEGO dobrodružství! 

60 kg lega a stejná kopa kamarádů, tvoření i dobrodružství, zábava i poučení, dobrý žvanec a závěrečná opékačka s rodiči. Zkrátka párty, LEGOpárty!


Akce je určena pro děti od 1. do 6. třídy.

Cena - 150 Kč.

Přihlašování zde - pozor, kapacita je omezená!


Kontaktní osoba - Terka Bechná +420 730 585 691
- POMÁHEJ S NÁMI -

Stále pomáháme lidem, zasaženým válkou na Ukrajině. Naši pomoc nyní směrujeme ke konkrétním lidem a církvím na Ukrajině. 

Finančně pomáháme ukrajinské pěstounské rodině, která si vzala do péče osm dětí, sirotků, jejichž rodiče jedoucí ve vozidle zabila nastražená mina na silnici. Celá událost se stala v závěru loňského roku, kdy nejmladší dítko mělo sotva tři měsíce, nejstarší z dětí má 13 let. S obětavou pěstounskou rodinou jsme v přímém kontaktu. 

Podporujeme i aktivní zdolbunovskou církev, která pomáhá s ubytováním uprchlíků z východu země, nakupuje potraviny, ve velkém vaří a směrem na východ, zejména do zničených oblastí rozváží zavařená hotová jídla. Hlad, nejen fyzický ale i duchovní je v zasažených oblastech zoufale velký. O tom, že celá práce není snadná, svědčí i životy těch, kteří se z cest na východ země už nevrátili. Přesto celé společenství od aktivní pomoci druhým neupustilo, naopak. Podobných projektů, kterým pomáháme je více. 

Nikdy není pozdě začít měnit svět okolo sebe k lepšímu. Možností, jak pomáhat, máme v dnešní době skutečně mnoho, ať už se zapojíte do jakékoliv z nich, je to jistě dobrá volba. 

Kéž se nestaneme skrze dlouhou válku k lidskému utrpení lhostejní a otupělí, kéž naše přirozené lidské sobectví nezastaví solidaritu s lidmi, kteří naši pomoc skutečně potřebují.


Dávání totiž obohacuje! A nejvíce nás samotné...

Přijďte za námi na Malou Stranu 40

Neděle 10 h - Společná bohoslužba

Pátek 16 h - Pecka pro děti 6-15 let

Pátek 18.30 - Light Up setkání mládeže